0553 870 92 02 - 0507 593 94 43
Tez Hazırlama
 • Tez Hazırlama
  Tez Yazımı, Lisans , Yüksek Lisans , Doktora, Ödev Yazımı. Makale Hazırlama, SPSS Analiz, Tez Formatlama Çalışmalarınız için Güvenilir Adres...

 • Tez Hazırlama
  Biz tezhazirlamamerkezim.com olarak bu işin öncüsü, üniversite öğrencilerinin tek dostu, her zaman belli bir politika ve vizyon çerçevesinde ilerleyen ve hep daha ileriyi hedefleyen bir kuruluşuz. Bizimle beraber daima ileriye yürümek isteyenlerin adresi.

Tez Hazırlama Merkezim
YÜKSEK LİSANS TEZ DANIŞMANLIĞI

 

 

Sevgili öğrenciler Yüksek Lisans Tez hazılama ileri seviyde bilgi, tecrübe ve zaman isteyen çalışmalardır.  Kurumumuz bu aşamada devreye girerek sizlere kaliteli danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yüksek Lisans tezi hazırlayanlar genelde çalışmalarına gerekli zamanı ayıramamakla birlikte Tez aşamalarını ve araştırma metodlarını doğru kullanamamaktadırlar. Yüksek Lisans  Tezhazırlama da belli başlı kurallar vardır.

Bu kurallara uygun bir şekilde hazırlanması gereken tez çalışmanız uzman kadromuz tarafından baştan son kısma kadar gerçekleştirilmektedir.

Ortalama olarak 80 - 90  sayfalık bir Yüksek lisans tezi üniversitelerin kabul ettği sayfa aralığıdır. Bu sayfa aralığı danışman Hocanız konu ve kaynak durumuna göre değişebilmektedir.

 

TEZ HAZIRLAMA SÜRECİ :

İlk olarak içindekiler (outline) kısmı oluşturularak tarafınıza iletilir.Sizden onay gelen kadar Danışman hocanızın isteği doğrultusunda düzenlemeler yapılabilir onay gelene kadar süreç devam eder, onay geldiğinde yazım aşamasına geçilir. Genellikle ilk hazırladığımız taslak (outline) ilk seferde onay almaktadır. Yüksek Lisans çalışmalarında genelde bölümünüz ve konunuz ile alakalı SPSS Analiz çalışmaları da istenmektedir. Yüksek Lisans teziniz ve SPSS Analiz çalışmaları  yazım ve analiz  aşamasında baştan son kısma kadar profesyonel, kaliteli hocalarımız ile üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre yazılmaya devam etmektedir.

 

TEZ YAZIMI BİTTİĞİN DEKİ SÜREÇ :

Yüksek Lisans tez yazımınız bittiğinde tarafınıza word belgesi olarak teslim edilir ve danışman hocanız ile paylaşmanız istenir. Hemen onay alacak çalışmalar değildir. Bir çok düzeltme ve Danışman hocanızdan gelecek düzenlemeler ile kabul edilecek aşamaya gelene kadar gerekli olan tüm düzenlemeler Danışmanın  isteği doğrultusunda yapılarak onay alana kadar bu süreç bu şekilde devam etmektedir. Özellikle Çalışmazlarımızda baştan sonra kadar intihal konusuna çok dikkat edilmektedir. Çalışma sonunda sizin isteğinize bağlı olarak intihal raporu turnitin programından verilmektedir.  Danışman hocanızdan gelecek intihal raporunu da oran yüksek ise istenilen orana ki bu genelde üniversitelere göre değişir %20 %25 arasındadır istenilen orana kadar düzenleme yapılmaktadır.

 

         

 Siz değerli öğrencilerimizin genel olarak ortak sormuş olduğu sorulara yanıtımız şu şekildedir;                                                                                                                               

 • Tez hazırlama süreciniz tamamlanana kadar destek vermeye devam ediyoruz. 
 • Çalışmanız hazırlandıktan sonra intihal dosyasını tarafınıza gönderiyoruz.
 • Danışman hocanızın talepleri doğrultusunda revizeler sağlıyoruz.
 • Zamanlama konusunda iki tarafın belirlediği tarihlere bağlı kalarak ilerleme kaydediyoruz.
 • En önemlisi güven ve iletişim 7/24 telefon (Whatsapp-arama)ve mail yoluyla iletişim halinde oluyoruz. 

 

Tez Hazırlama Merkezine 0507 593 94 43 nolu telefon numaramızdan yada bilgi@tezhazirlamamerkezim.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

2010 Tez Hazırlama Merkezim // Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım : FNP Digital