0553 870 92 02 - 0507 593 94 43
Tez Hazırlama
  • Tez Hazırlama
    Tez Yazımı, Lisans , Yüksek Lisans , Doktora, Ödev Yazımı. Makale Hazırlama, SPSS Analiz, Tez Formatlama Çalışmalarınız için Güvenilir Adres...

  • Tez Hazırlama
    Biz tezhazirlamamerkezim.com olarak bu işin öncüsü, üniversite öğrencilerinin tek dostu, her zaman belli bir politika ve vizyon çerçevesinde ilerleyen ve hep daha ileriyi hedefleyen bir kuruluşuz. Bizimle beraber daima ileriye yürümek isteyenlerin adresi.

Tez Hazırlama Merkezim

Tez ve İntihal Düzenleme:

Ön Lisans Tez, Lisans Tez, Yüksek Lisans Ve Doktara Tez çalışmalarınızda literatürdeki benzerlik oranını ifade eden intihal oranı çalışmanın özgünlüğü açısından önemlidir. Bu hizmetimizde isterseniz çalışmanızdaki intihal oranını öğrenebilir veya hazırladığınız çalışmada danışman hocanızdan alacağınız intihal oranınız yüksek ise düzenlemesini yapmaktayız.  

Çalışmanızda oran yüksek ise Üniversitenizin istediği orana kadar düzenlemeler yapılmaktadır. Bu oran genel de Üniversitelerde %10 -  %25 arasındadır. 

Eğerki çalışmalarınızda örneğin bu oran %80 ise çalışmanın yeniden  yazılması daha uygun ve doğru bir davranış oalcaktır. Çünkü bu çalışmanızın neredeyse tamamının copy paste olduğuna işarettir ki bu durumda danışman hocanız sizden yeniden yazmanızı talep edecktir. Ama oran %40 - %50 civarında ise bunun düzenlemesi sağlanabilir ve istenilen orana çekilebilmektedir.

Konusunda uzman, profesyönel ve güvenilir ekibimiz tarafından Tez çalışmalarınızın düzenleme ve intihal düşürme işlemleri baştan sona kadar yapılmaktadir. 

İntihal oran tespiti için kullanılan programlar üniversitelerce kullanılan programlar olup tam sürümleri ve lisanslı kullanılmaktadır.

 

                    Tez Hazırlama Merkezine 0507 593 94 43 nolu telefon numaramızdan                                                         yada bilgi@tezhazirlamamerkezim.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

2010 Tez Hazırlama Merkezim // Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım : FNP Digital